Радиодетали

Новости

Майбутні сімейні лікарі взяли участь у студентській конференції

22 вересня 2017 року в конференц-залі Навчально-наукового медичного комплексу «Університетська клініка» ХНМУ відбулася студентська конференція «Сучасні методи діагностики та лікування метаболічних розладів», яка була організована кафедрою загальної практики - сімейної медицини та внутрішніх хвороб ХНМУ.

 

 

В конференції взяли участь студенти 6 курсу, що навчаються на кафедрі. Молоді науковці відповідально віднеслись до підготовки доповідей, які були цікаві не лише в студентській аудиторії, а й серед викладачів. Їх виступи були насичені елементами новизни, відрізнялися творчим підходом до розробки теми та оригінальністю подачі матеріалу. Журі відзначило ґрунтовність проведеної учасниками роботи, а кращі доповіді були відзначені грамотами. Третє місце отримала Єгорченко Олена за «Історію розвитку вчення про дисеміноване внутрішньосудинне згортання (ДВС – синдром)». Друге місце посів Писаренко Геннадій за цікаву біографічну доповідь  «Вікторіанське закляття – гемофілія». Перше місце розділили між собою Поляков Олексій з «Будовою практики йоги при патології  щитовидної залози та Чудинович Ірина з доповіддю «Історія відкриття інсуліну».

 

 

Секретарь: +38 (057) 7250074,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Регистратура: +38 (057) 7250066

 

Учебно-научный медицинский комплекс «Университетская клиника» Харьковского Национального Медицинского Университета