Радиодетали

Новости

Роль Університетської клініки ХНМУ в розвитку вищої медичної освіти обговорювали на конференції в Тернополі

У складі делегації Харківського національного медичного університету заступник директора з медичної частини Університетської клініки ХНМУ,  професор кафедри психіатрії, наркології і медичної психології Володимир Коростій відвідав м.Тернопіль, де 18 - 19 травня 2017 року відбулася XIV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні підходи до вищої медичної освіти в Україні».

 

Науковець відвідав ряд сесійних засідань, де обговорив з колегами актуальні питання організації освітнього процесу в медичних вузах, сучасні підходи до післядипломної підготовки фахівців.

На конференції професор Володимир Коростій виступив з доповіддю «Університетські клініки в розвитку вищої медичної освіти» (автори - В.М. Лісовий, В.А. Капустник, Ю.К. Резуненко, В.І. Коростій), в якій висвітлив актуальність питання з урахуванням сучасного курсу України на євроінтеграцію та відповідності вищої медичної освіти міжнародним стандартам.

У доповіді викладені результати спроби визначити роль університетської клініки в розвитку вітчизняної вищої медичної освіти, напрямки розвитку та оптимальну модель університетської клініки в сучасних вітчизняних умовах на основі аналізу існуючих європейських та вітчизняних моделей університетських клінік та досвіду роботи  Навчально-наукового медичного комплексу «Університетська клініка» Харківського національного медичного університету. Авторами наукової праці були запропоновані до обговорення моделі університетської клініки, які сприятимуть можливості реалізації навчально-науково-лікувального потенціалу медичного університету.

Матеріали доповіді опубліковані в статті, з повним текстом якої можна ознайомитись тут.

 

 

 

 

 

Секретарь: +38 (057) 7250074,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Регистратура: +38 (057) 7250066

 

Учебно-научный медицинский комплекс «Университетская клиника» Харьковского Национального Медицинского Университета