Радиодетали

Новости

Майстер-клас (анонс): «Медико-психологічний супровід пацієнтів з больовим синдромом»

 

Шановні колеги!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у майстер-класі спеціаліста Клініки антропософської медицини «Хавельхьоє» (м.Берлін, Німеччина), психолога, психотерапевта Юліани Фрідріхс.  Майстер-клас на тему: «Медико-психологічний супровід пацієнтів з больовим синдромом», Юліана проведе  16 березня з 15.00 до 16.30 в рамках високошановного заходу - V-го Національного конгресу неврологів, психіатрів та наркологів України з  міжнародною участю "Неврологічна, психіатрична та наркологічна допомога в Україні: тенденції розвитку та сучасні виклики".
Місце проведення конгресу і майстер-класу: м.Харків, пр. Незалежності, 2, готель «PremierPalaceHotelKharkiv».

 Прохання до всіх бажаючих взяти участь у майстер-класі Юліани Фрідріхс зареєструватися за телефоном: (096)7849720.

V-й Національний конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України з  міжнародною участю "Неврологічна, психіатрична та наркологічна допомога в Україні: тенденції розвитку та сучасні виклики" відбудеться 16-17 березня 2017 року в м. Харкові згідно з "Реєстром з’їздів, конгресів,  симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році"

Програма Конгресу включає наступні напрямки:

  1. Сучасний стан, тенденції розвитку, досвід та нові підходи до організації неврологічної, психіатричної, психотерапевтичної та наркологічної допомоги в умовах соціально-економічних викликів сьогодення.
  2. Інноваційні методи діагностики та лікування у наданні допомоги хворим на неврологічні, психічні та наркологічні розлади.
  3. Стандартизація і персоніфікація надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги, міжвідомча взаємодія щодо модернізації існуючих сервісів.
  4. Кадрове забезпечення та вдосконалення підготовки фахівців, які працюють у сфері неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги.
  5. Сучасні напрями профілактики неврологічних, психічних та наркологічних розладів та підвищення рівня обізнаності щодо цієї проблематики як серед цільових груп населення (пацієнти, члени їх родин та ін.), так і в суспільстві у цілому.
  6. Міжнародне науково-практичне співробітництво у галузі психоневрології та застосування його можливостей для розвитку охорони здоров’я України.

 Робочі мови Конгресу: українська, російська, англійська.

     Місце проведення: готель «Харків Палац», м. Харків, просп. Незалежності 2, (станція метро «Держпром»).

 

 

Прохання до всіх бажаючих взяти участь у майстер-класі Юліани Фрідріхс зареєструватися за телефоном: (096)7849720.

 

Секретарь: +38 (057) 7250074,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Регистратура: +38 (057) 7250066

 

Учебно-научный медицинский комплекс «Университетская клиника» Харьковского Национального Медицинского Университета